ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі

Дата: 02.02.2023 09:35

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі бензину А-95 Євро, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів»

(зі змінами)

Ямпільська міська рада Могилів-Подільського району Вінницької області інформує про проведення відкритих торгів з особливостями на закупівлю бензину А-95 Євро (по талонах) для потреб територіальної громади у 2023 році код  ДК 021:2015:09130000-9  Нафта і дистиляти.

Найменування замовника

Ямпільська міська рада Могилів-Подільського району Вінницької області

Код за ЄДРПОУ

Юридична адреса

24500, Вінницька область м. Ямпіль вул. Свободи, 132

Місця надання послуг

Ямпільська міська рада

Бензин А-95 Євро по талонах.

Код ДК 021:2015:09130000-9  Нафта і дистиляти

Вид, ідентифікатор процедури закупівлі і дата оголошення

Відкриті торги з особливостями.

UA-2023-01-31-004334-a

31 січня 2023 року

Очікувана вартість предмета закупівлі

1000000,00 грн.

Бензин А-95 Євро (по талонах)

Код ДК 021:2015:09130000-9 – Нафта і дистиляти

Обсяг закупівлі

20000 л

Загальна кількість необхідного до закупівель обсягу бензину А-95 сформована виходячи із їх обсягів використання замовника за 2022 рік.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами, та з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну станом на дату оголошення закупівлі, роз’яснення Мінекономіки Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі № 3301-04/34980-06 від 20.08.2019 р. та Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, Щодо передумов здійснення закупівель № 3304-04/55366-06 від 10.09.2020р.

Розмір бюджетного призначення визначався згідно кошторису на 2023 рік.

Розрахунок потреби на пальне у 2023 році підтверджений розрахунками виходячи з основних виробничих показників:

— фактичних видатків на пальне у 2022 році на дані транспортні засоби;

— забезпечення суворого режиму економії енергоносіїв у плановому періоді;

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на пальне з бюджету протягом бюджетного періоду.

Якість товару повинна відповідати екологічним нормам ЄВРО–5, Державним стандартам України, технічним вимогам заводу виробника та вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927). Товар повинен відповідати температурному режиму експлуатації транспортних засобів в регіонах України. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля. Учасник повинен мати автозаправні станції (власну, орендовану, партнерську) в м. Ямпіль Вінницької області, зважаючи на виробничу потребу замовника, відпуск нафтопродуктів замовнику повинен здійснюватись цілодобово. У разі наявності партнерських АЗС, Учасник процедури закупівлі повинен надати в складі тендерної пропозиції копії договорів з партнерськими АЗС, зазначеними в тендерній пропозиції.  Номінал талонів  на бензин А-95 – 10 - 20 літрів. Термін дії талонів на бензин А-95 строком до 31.12.2023 року та гарантованим продовженням терміну їх дії. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої з Інтернет-ресурсів: https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/detail/ та https://finance.i.ua/fuel/ . Очікувана вартість Товару становить 1000000,00 грн. з ПДВ.

З метою забезпечення якості предмета закупівлі на постачальника покладається обов’язок забезпечення контролю якості кожної партії пального, що постачається замовнику, та своєчасної заміни неякісного товару (відповідно до умов тендерної документації та проєкту договору про закупівлю).

Примітка: будь-яке посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника в цій закупівлі застосовується із виразом «або еквівалент».

Юридичний відділ Ямпільської міської ради