30 СЕСІЯ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ЦЬОГО РОКУ

Дата: 24.01.2023 15:56

24  січня під головуванням міського голови Сергія Гаджука відбулось засідання 30 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання, на якому депутати розглянули 20 питань порядку денного.

Перед початком засідання всі присутні в залі засідань вшанували загиблих українців у війні росії проти України хвилиною мовчання.

Далі розпочали розгляд питань порядку денного сесії.

Зокрема,  депутати ухвалили Статут Ямпільської  міської територіальної громади.

Нагадаємо, робота з його підготовки тривала понад рік, напрацьований документ обговорили у кожному старостинському окрузі та центрі громади, врахували пропозиції, які надходили під час обговорень. Вцілому документ відповідає всім методичним вимогам та буде зареєстрований в Мінюсті.

Затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2022 рік.

Внесли зміни до Програми територіальної оборони Ямпільської міської територіальної громади на 2022-2025 роки та  Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення з виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням призовів громадян України на військову службу, формування та забезпечення підрозділів територіальної оборони у Ямпільській міській територіальній громаді на 2021 – 2024 роки в частині збільшених видатків на 2023 рік, адже агресія триває і громада потребує захисту.

Затвердили перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації  2023 році.

Прийняли в комунальну власність основні засоби – мова йде про генератори отримані від польських партнерів.

Затвердили положення  «Про електронні консультації з громадськістю в Ямпільській міській територіальній громаді». Е-консультації є однією з форм участі членів  Ямпільської територіальної громади у місцевому самоврядуванні. Е-консультації мають відкритий характер. Кожна особа, яка досягла 14-річного віку, є громадянином України може взяти участь або ініціювати е-консультацію відповідно до затвердженого Положення. Насправді такий інструмент дає широкі можливості комунікувати міській раді з мешканцями.

Прийняли та затвердили звіти старост  Ямпільської міської територіальної громади - Писарівського, Тростянецького, Великокісницького,  Петрашівського, Дзигівського  та Качківського старостинських округів.

Ще одним із підтриманих депутатами рішень стало  звернення депутатів Ямпільської міської ради 8 скликання до Президента України щодо застосування права вето до проєкту Закону України від 11.06.2021 року № 5655 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності».

Також розглянули та прийняли окремі рішення щодо земельних питань.

30 сесія Ямпільської міської ради пройшла продуктивно та злагоджено.