Завершився тренінг з бізнес-планування

Дата: 20.01.2023 09:33

Відбувся дводенний тренінг з бізнес-планування і написання грантових заявок, який проходив 17 та 18 січня 2023 року в приміщенні Ямпільської міської ради в рамках проєкту "Воєнна криза – як можливість розвитку економіки громад на підконтрольних Україні територіях", яка упроваджується Фондом Східна Європа.

Проводили тренінг, до якого долучились близько 20 осіб, представники ГО "АРР Таврійського об'єднання територіальних громад" Павло Ярмій та Вікторія Кулакова. Учасники навчання вивчили можливості залучення інвестицій, створення, розвитку та оцінки бізнес ідеї. Були проведені практичні вправи щодо написання грантових заявок, складання бізнес-плану, презентації своїх ідей. Також на тренінгу розглянули порядок складання інвестиційного та фінансового планів, визначення точки беззбитковості, проведення маркетингових заходів та іншого.

На цьому робота тренерів в громаді не завершується. Ще протягом п’яти місяців вони будуть надавати онлайн допомогу з написання проектів на гранти, менторську підтримку, консультації юриста, коуча, психолога для ВПО та інших фахівців.