ВАЖЛИВІ ПОДІЇ

Дата: 13.01.2023 16:59

Сьогодні, в сервісному центрі Пенсійного фонду України, що у місті Ямпіль провели на заслужений відпочинок його керівницю – Муляр Віру Олександрівну, яка пропрацювала в органах ПФУ 28 років.

На урочистий захід завітали начальниця Головного управління ПФУ у Вінницькій області Олена Корчака та міський голова Ямпільської громади Сергій Гаджук.

Багато сказано теплих слів вдячності та побажань.

Сергій Іванович подякував Вірі Олександрівні за роботу та плідну співпрацю, відзначив її внесок в розбудову Ямпільщини Подякою та побажав міцного здоров’я та всіх гараздів на заслуженому відпочинку.Фото без опису

Також на заході було представлено нового керівника даного сервісного центру ПФУ. Нею стала Колеснік Оксана Володимирівна, яку представила Олена Корчака.

Сергій Іванович привітав Оксану Володимирівну з призначенням та побажав успіхів у роботі, трудової наснаги та плідної роботи.