ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ: важливі питання для життя громади

Дата: 23.12.2022 15:57

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Вів засідання заступник  міського голови – Михайло Труба.

На  розгляд виконавчого комітету винесено 23 питання.

Зокрема члени виконавчого комітету:

Погодили внесення змін до рішення 16 сесії міської ради 8 скликання від 21 грудня 2021 року № 1271 «Про міський бюджет на 2022 рік».

Прийняли два окремі рішення що стосуються оренди комунального майна.

Затвердили  граничну чисельність працівників закладів культури Ямпільської міської  ради на 2023 рік.

Розглянули та прийняли декілька рішень в інтересах дітей та рішення про надання  соціальної послуги догляду вдома одному із мешканців громади за рахунок  бюджетних коштів.

Розглянули та прийняли порядок дій з організації та забезпечення роботи «Пунктів незламності» у Ямпільській  громаді.

Визначили перелік об’єктів, на яких порушники будуть відбувати адміністративне стягнення чи кримінальне покарання, у вигляді громадських робіт, та види робіт, що можуть ними виконуватись на території  Ямпільської міської ради у 2023 році.

Погодили  штатні розписи  працівників окремих комунальних підприємств   Ямпільської міської ради .

Всі питання детально розглянуті та прийнято відповідні рішення.

Зі всіма нормативними документами виконавчого комітету Ямпільської міської ради можна буде ознайомитись на офіційному веб сайті громади після їх опублікування.