СЬОГОДНІ, 16 ГРУДНЯ О 10 ГОДИНІ РАНКУ МАЛА Б ВІДБУТИСЬ СЕСІЯ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 16.12.2022 12:17

Але цей грудневий ранок для кожного з нас розпочався з повітряної тривоги -  рашисти з поза ранку обстрілюють територію України масованими ракетними пусками. Тому пленарне засідання, на яке зібрались депутати міськради у встановлений час не розпочалось.

Та це не означає, що воно не буде проведено.

Міський голова Сергій Гаджук вніс пропозицію, щодо проведення 29 сесії в онлайн форматі, адже під час військового стану впровадили таку можливість роботи.  Депутати одностайно погодились на таку пропозицію.

Також сьогодні  перед депутатським корпусом, керівниками підприємств та структурних підрозділів, старостами,  представниками ЗМІ - Сергій Іванович запросив до зали батьків, дружину та маленького синочка загиблого героя – клембівчанина Мельника  Олександра Анатолійовича, що загинув в перші жахливі дні війни 28 лютого 2022 року в Маріуполі. З рук начальника 2-го відділу Могилів-Подільського РТЦК та СП підполковника Віктора Понкрашова та голови Могилів-Подільської військової адміністрації Юрія Яцука родина отримала орден «За мужність» ІІІ степеня, квіти та  подарунки. Присутні в залі стоячи вшанували світлу пам'ять воїна, міський голова Сергій Іванович від імені всіх мешканців Ямпільської громади подякував за мужність та героїзм сина батькам Олександра та наголосив дружині, що пам'ять про військового завжди в наших серцях.

Незламні – бо українці!