ДОРОГІ ДРУЗІ, ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЯМПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ, ДОРОСЛІ ТА ДІТЛАХИ!
Щиро вітаю вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших свят усього християнського люду!
Микола Чудотворець відомий практично в кожному куточку нашої планети, його знають і шанують, і дорослі люди, і маленькі дітлахи, які чекають дива та шукають вранці солодощі та подарунки під подушкою. Ми віримо в чудеса, незалежно від віку. Кожен з нас чекає на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.
Будемо сподіватись, що Микола Чудотворець відгукнеться на наші щирі молитви та захистить наших воїнів, допоможе здобути перемогу та мир осяє наш завтрашній день.
Нехай Святий не обійде своєю добротою і допомогою кожного з вас, принесе щастя, здоров’я, достаток у ваші сім’ї, благополуччя, перемогу та мир рідній Україні!
З повагою
міський голова Сергій Гаджук
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)