ЧЕРГОВА 28 СЕСІЯ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ

Дата: 29.11.2022 14:29

29 листопада 2022 року під головуванням міського голови Сергія Гаджука  відбулось засідання 28 сесія Ямпільської міської ради 8 скликання, на якому депутати розглянули 26 питань порядку денного та ухвалили  відповідні рішення.

Участь у засіданні чергової сесії взяли керівники окремих управлінь та відділів міської ради, комунальних підприємств, старости, представники засобів масової інформації.

Розпочалось засідання з хвилини мовчання за загиблими в наслідок повномасштабного вторгнення росії.

Далі, міський голова Сергій Іванович коротко доповів депутатам та присутній про стан справ у громаді, щодо надання гуманітарної допомоги, як переселенцям, що проживають в нашій громаді, так і допомоги для деокупованих територій, зокрема Херсонської області. Деталізував про  допомогу від Ямпільської громади військовим від інструментарію, буржуйок до закуплених та переданих автомобілів.

Далі  перейшли до розгляду питань порядку денного.

Зокрема, депутати внесли змін до різних Програм , що діють у Ямпільській міській раді:

•  Програми територіальної оборони Ямпільської міської територіальної громади на 2022-2025 роки
  • Програми  соціально - економічного розвитку Ямпільської міської територіальної громади на 2022 рік
  • Програми благоустрою населених пунктів Ямпільської міської ради на 2021 -2022 роки
  • Програми утримання і ремонту автомобільних доріг Ямпільської міської територіальної громади на 2021- 2023 роки
  • Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та вторинної спеціалізованої медичної допомоги Ямпільської міської ради на 2021-2024 роки ( зі змінами).

Затвердили окремими рішеннями Статути семи комунальних підприємств Ямпільської громади в новій редакції.

Прийняли Програму благоустрою населених пунктів Ямпільської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

Крім того, були заслухані та  схвалені звіти старост  Безводнівського, Довжоцького, Клембівського, Гальжбіївського, Северинівського та Ратуського старостинських округів.

Також окремо ухвалено рішення щодо  роботи управління «Центр надання адміністративних послуг» Ямпільської міської  ради щодо надання ними адміністративних та дозвільних послуг.

Депутати своїм рішенням перейменували в селі Цекинівка вулицю  Гагаріна на вулицю Руслана Вітинського. Нагадаємо, Руслан Вітинський – місцевий медик, що  працював фельдшером у Цекинівській лікарській амбулаторії та Качківській лікарській амбулаторії, який з 2020 року  став  добровольцем,  учасником АТО, старшим бойовим медиком ІІ мотопіхотної роти 59 бригади, в/ч А2960. 4 вересня 2022 року загинув під час артилерійського обстрілу виносячи побратимів з поля бою поблизу села Новогригорівка Миколаївської області. Тепер в рідному селі Цекинівка – є вулиця, що названа на честь українського воїна – Героя Руслана Вітинського.

Ухвалено також 6 рішень, які стосуються земельних питань.

Під час розгляду питання Різне – депутати обговорили проблематику утримання та обслуговування багатоквартирних будинків, у місті Ямпіль та дійшли згоди проводити роз’яснювальну роботу щодо утворення ОСББ, що є ключовим моментом в даній сфері діяльності. Адже без визначення суб’єктності  - обслуговування багатоквартирних будинків, 100% квартир в яких є приватною власністю згідно діючого законодавства України є неможливим.

Одним із виходів  обслуговування таких будинків(а саме певного виду ремонтних робіт) є діюча Програма Ямпільської міської ради, на умовах спів фінансування 50/50.

В ході розгляду  питань порядку денного, депутати міської ради підтримали своїм голосування проєкти 26 рішень.

28 сесія Ямпільської міської ради пройшла злагоджено та конструктивно. Закриваючи засідання, міський голова подякував депутатам за роботу та наголосив, на тому що поки ми об’єднані та єдині – ми непереможні та подолаємо всі виклики часу.