ЧЕРГОВИЙ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ДО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Дата: 28.11.2022 11:49

24 листопада відбувся виїзний прийом громадян працівниками Ямпільської міської ради у населені пункти Гальжбіївка, Михайлівка, Миронівка, Буша.

Прийом проводили спеціалісти відділів соціального та медичного забезпечення та житлово-комунального господарства.

Разом з ними на прийомі були старости даних старостинських округів.

Переважна більшість звернень мешканців стосувались питань соціального забезпечення, виплат допомог в т.ч. на лікування.

В ході прийому люди отримали роз’яснення, щодо порушених питань, подавали пакети документів на соціальні виплати, що передбачені програмами Ямпільської міської ради.

Мешканців Петрашівки турбувало питання місцевої дороги в селі– спеціаліст одразу оглянув дорогу та прийняв звернення в роботу.

Також мешканці Петрашівки та Буші підняли питання автобусного сполучення з центром громади – спеціаліст міської ради зазначив, що потрібно знайти перевізника, який згодиться здійснювати перевезення та подати йому документи на конкурс до міської ради. Економічно вигідніше для всіх буде, якщо цей перевізник буде територіально з цих населених пунктів.

По всіх зверненнях мешканців, які прийшли на прийом надано відповідні доручення та вказівки, щодо їх вирішення.

Також у всіх  відвіданих населених пунктах сім’ї, що опинились у важких життєвих обставинах отримували продуктові набори, що зібрані Ямпільською міською радою за дорученням міського голови Сергія Гаджука та сприяння депутата Вінницької обласної Ради Володимира Кістіона.