ПІДГОТОВКА ДО ЧЕРГОВОЇ 28 СЕСІЇ ТРИВАЄ

Дата: 28.11.2022 09:47

18 проєктів рішень опрацьовано на спільному засідання постійних комісій міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету та комісії з питань архітектури, містобудування, будівництва, житлово- комунального господарства та комунальної власності, яке відбулося 23 листопада 2022 року під головуванням Миколи Шарка. В ході роботи депутати погодили зміни до Статутів комунальних підприємств Ямпільської міської ради, зміни до Програм, зокрема: збільшено видатки на заходи Програми благоустрою населених пунктів Ямпільської міської ради на 2021 -2022 роки, Програми утримання і ремонту автомобільних доріг Ямпільської міської територіальної громади на 2021- 2023 роки Програми територіальної оборони Ямпільської міської територіальної громади на 2022-2025 роки, Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та вторинної спеціалізованої медичної допомоги Ямпільської міської ради на 2021-2024 роки. Програму соціально - економічного розвитку Ямпільської міської територіальної громади на 2022 рік доповнено заходами щодо створення фонду житла для тимчасового проживання, в тому числі внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб в с. Буша Могилів-Подільського району. Також, депутатами детально опрацьований проєкт рішення «Про внесення змін до рішення 16 сесії міської ради 8 скликання від 21 грудня 2021 року № 1271 «Про міський бюджет на 2022 рік» відповідно до якого проведено переміщення асигнувань за головними розпорядниками коштів за рахунок надпланових надходжень до міського бюджету, направленням вільного залишку на початок року тощо. При обговоренні питання «Про перейменування вулиць в населених пунктах Ямпільської міської територіальної громади» депутати внесли зміни до проєкту рішення.

Усі питання порядку денного комісії знайшли одноголосну підтримку членів комісій та рекомендовані на розгляд чергової сесії Ямпільської міської ради 8 скликання.