ЗАСІДАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 22.11.2022 10:38

21 листопада 2022 року відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. Вів засідання – голова комісії Корець Володимир.

Члени комісії розглянули і опрацювали 9 питань порядку денного. Серед них: надання дозволу Басейновому управлінню водних ресурсів річки Південний Буг на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами в с. Підлісівка, Северинівка, Пороги Ямпільської міської територіальної громади; затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) КП «Ямпільводоканал» для обслуговування виробничих приміщень на території м. Ямполя, надання дозволів на виготовлення технічних документацій, тощо.

Також, депутатами погоджено проєкти рішень «Про внесення змін до Програми соціально - економічного розвитку Ямпільської міської територіальної громади на 2022 рік» та «Про перейменування вулиць в населених пунктах Ямпільської міської територіальної громади».

Рекомендації комісії – внести проєкти рішень на затвердження сесії та взяти їх за основу.