ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА ГРАФІК ВИМКНЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ НА 22 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ НАДАНІ ЕНЕРГЕТИКАМИ

Дата: 22.11.2022 09:22

Вимкнення будуть відбуватися на 2 годині через 4.

Разом із вимкненнями за графіком, можливі також і аварійні вимкнення електропостачання!

години вимкнення 6:00-8:00, 12:00-14:00, 18:00-20:00

м. Ямпіль по вулицях: Замостянська №2-88, Гоголя №1-31, Яблунева, Сагайдачного, Дорошенка, Вінницька, Стуса, І. Франка, Гайдамацька, Горіхова, Зарічна, Подолянка, пр. Шкільний, Свободи №1-10,Свободи №150-154/2-156; 93а-99, Козацької Слави, Леонтовича,  Генерала Кульчицького, Ковпака,Старицького, Л. Українки, Виноградна №1-37,  Літова, С. Камінського, Гетьманська, Старицького, Набережна.

м. Ямпіль по вулицях: Свободи №10-55-114, Козацької Слави,  Горького,  Соборна, Мануіла Козачинського, Пушкіна 43-78, Свободи №5-94, Савіна, Сарматська, Подільська, Вишнева,  Соборна, Щаслива, пр.Поштовий, Весняна,  Незалежності, пр. Піонерський, Пушкіна, Житня, Замкова,Свободи №93-85  (маг. АТБ, Копійка, Автобусна), Яна Замойського, Козацької Слави №1-29,   Пушкіна №2-23, Соборна, Коцюбинського, Шевченка, Героїв, Автотранспортна, Будівельна,  1 Травння, Савіна, І. Виговського, Дружби, Яна Замойського, Сармацька.

м. Ямпіль по вулицях:  Леонтовича, Виноградна №37-260, Автотранспортна, Чайковського, Кожухаря, Миру, Дачна, Пирогова, Мічуріна, Корольова, Гоголя №30-167, І. Виговського, 1 Травня, Б. Хмельницького№57-72, Лісова,

пр. Виноградний, М.Козачинського, Володимирська, Тичини, Гагаріна,Набережна.

Села: Качківка, Ратуш, Писарівка (Журка), Довжок, Підлісівка. Клембівка,

Петрашівка, Миронівка. Михайлівка, Придністрянське, Сл.Підлісівська,

Цекинівка.

години вимкнення 8:00-10:00, 14:00-16:00, 20:00-22:00

м. Ямпіль по вулицях: Замостянська №45-81, Київська, Гонти, Кутузова, Правика. Прикордоників, Черняховського.

Села: Дорошівка,  Буша, Сл. Бушанська, Держанка, Дзигівка, Безводне,

Дзигівка  (вул. Пирогова, Мічуріна, Свердлова, Виноградна, Гагаріна, Шевченка, Селянина, Коритна, Шкільна.), В.Кісниця, Біла, Гальжбіївка, Оксанівка, Ульянівка, Русава,  Нечуївка.

години вимкнення 10:00-12:00, 16:00-18:00, 22:00-24:00

м. Ямпіль по вулицях: Данили Нечая, Гетьманська, Кутузова, Гонти, Правика, Дністрянська, Надністрянська,  Молодіжна, Б. Хмельницького, Висоцького,Шевченка, Замкова.

Села: Писарівка,Вітровка,Дзюброво, Репляшинці,Тростянець, Гонорівка. Пороги, Северинівка, Франківка.