«ВИСТОЯЛИ НА МАЙДАНІ – ПЕРЕМОЖЕМО У ВІЙНІ» - ГАСЛО, З ЯКИМ СЬОГОДНІ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ.

Дата: 21.11.2022 11:16

Цей день – символ творення новітньої історії держави та пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм громадян, які відстоювали цінності свободи, демократії та вибір народу щодо європейського розвитку держави. За свободу нації та можливість йти своїм шляхом українці стоять не одне століття.

Сьогодні Ямпільська  міська рада вшанувала пам'ять загиблих активістів Євромайдану - Героїв Небесної сотні.

Керуюча справами виконавчого комітету Ямпільської міської ради Олеся Віт та начальник 2-го відділу Могилів-Подільського РТЦК та СП Віктор Понкрашов разом із військовими поклали квіти вдячності до підніжжя пам’ятних знаків та разом з працівниками міськради вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять українців, що боролись за вільну європейську Україну.

НАС НЕ ЗЛАМАТИ ТА НЕ ПЕРЕМОГТИ ВОРОГОВІ!

ЄДИНІ! ВІЛЬНІ!НЕЗАЛЕЖНІ!