Реєстрація народження діток, які народилися на територіях, де державна реєстрація народження тимчасово не проводиться, також можлива

Дата: 21.11.2022 09:25

На виконання підпункту 1 пункту 1 наказу Міністерства юстиції України від 03.09.2022 № 3734/5 «Про впорядкування відносин з державної реєстрації народження в умовах воєнного стану», зареєстрованим у Міністерстві юстиції 05.09.2022 за № 1009/38345 Південно-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) наказом від 07.09.2022 № 135/5 визначено Сокирянський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Дністровському районі Чернівецької області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) відповідальним за складання актових записів про народження в електронному вигляді та на паперових носіях без внесення відомостей щодо цього актового запису до Державного реєстру актів цивільного стану громадян.
Крім того, Південно-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) створено адресу електронної пошти для направлення заяв про державну реєстрацію народження та надано відповідну інформацію для отримання консультацій та роз’яснень:
адреса: 58002, м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 31;
електронна пошта: birth@cv.minjust.gov.ua;
телефон: (0372) 52-53-25, телефон мобільний: 0997577531;
керівник: Корчак Аліна В’ячеславівна.