ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА ГРАФІК ВИМКНЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ НА 20 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ.

Дата: 20.11.2022 09:00

Разом із вимкненнями за графіком, можливі також і аварійні вимкнення електропостачання!

12:00-14:00

Місто  Ямпіль по вулицях: Замостянська (№2-88), Гоголя (№1-31), Яблунева ,Сагайдачного, Дорошенка, Вінницька, Стуса, І. Франка, Гайдамацька, Горіхова, Зарічна, Подолянка, пр. Шкільний, Свободи (№1-10),Свободи( №150-154/2-156; 93а-99), Козацької Слави, Леонтовича, Генерала Кульчицького, Ковпака,Старицького, Л. Українки, Виноградна (№1-37),  Літова, С. Камінського, Гетьманська, Старицького,Набережна, Свободи (№10-55-114),Козацької Слави,  Горького,  Соборна, Мануіла Козачинського, Пушкіна(43-78), Свободи (№5-94), Савіна, Сарматська, Подільська, Вишнева,  Соборна, Щаслива,пр.Поштовий, Весняна,  Незалежності, пр. Піонерський, Пушкіна, Житня, Замкова,Свободи (№93-85)  (маг. АТБ Копійка Автобусна), Яна Замойського, Козацької Слави(№1-29),  від Пушкіна (№2-23), Соборна, Коцюбинського, Шевченка, Героїв, Автотранспортна, Будівельна,  1 Травння, Савіна, І. Виговського, Дружби, Яна Замойського, Сармацька.

16.00-18.00

Місто Ямпіль по вулицях: Данили Нечая, Гетьманська, Кутузова, Гонти, Правика, Дністрянська, Надністрянська, Молодіжна, Б. Хмельницького,І. Висоцького, Шевченка, Замкова.

Села: Писарівка, Вітровка, Дзюброво, Репляшинці, Тростянець, Гонорівка, Добрянка, Іванково,Пороги.

18.00-20.00

Місто Ямпіль по вулицях:Свободи (№10-55-114),Козацької Слави, Горького, Соборна, Мануіла Козачинського, Пушкіна(43-78), Свободи (№5-94), Савіна, Сарматська, Подільська, Вишнева, Соборна, Щаслива, пр.Поштовий, Весняна, Незалежності, пр. Піонерський, Пушкіна, Житня, Замкова,Свободи (№93-85) (маг. АТБ, Копійка, Автобусна), Яна Замойського, Козацької Слави(№1-29), від Пушкіна (№2-23), Соборна, Коцюбинського, Шевченка, Героїв, Автотранспортна, Будівельна, 1 Травння, Савіна, І. Виговського, Дружби, Яна Замойського, Сармацька.

Зомостянська(№2-88), Гоголя (№1-31), Яблунева ,Сагайдачного, Дорошенка, Вінницька, Стуса, І. Франка, Гайдамацька, Горіхова, Зарічна, Подолянка, пр. Шкільний, Свободи (№1-10),Свободи (№150-154/2-156; 93а-99), Козацької Слави, Леонтовича, Генерала Кульчицького, Ковпака,Старицького,

Л. Українки, Виноградна (№1-37), Літова, С. Камінського, Гетьманська, Старицького, Набережна, Леонтовича, Виноградна(№37-260), Автотранспортна, Чайковського, Кожухаря, Миру, Дачна, Пирогова, Мічуріна, Корольова, Гоголя (№30-16, І. Виговського, 1 Травня, Б. Хмельницького(№57-72), Лісова, пр. Виноградний, М.Козачинського, Володимирська, Тичини, Гагаріна, Набережна.

Села: Качківка, Ратуш,Писарівка (Журка), Довжок, Підлісівка. Клембівка, Петрашівка, Миронівка, Михайлівка, Придністрянське, Сл.Підлісівська, Цекинівка.

20.00-22.00

м. Ямпіль по вулицях:  Черняховського,Замостянська (№45-81), Київська, Гонти, Кутузова, Правика.

Села: Біла, Гальжбіївка, Оксанівка, Ульянівка, Дорошівка, Буша, Сл. Бушанська, Держанка, Дзигівка,Безводне, В.Кісниця, Русава, Нечуївка.