ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА ГРАФІК ВИМКНЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ НА 19 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ.

Дата: 19.11.2022 10:23

Разом із вимкненнями за графіком, можливі також і аварійні вимкнення електропостачання!

16.00-18.00

м. Ямпіль (Данили Нечая, Вул. Гетьманська, Кутузова, Гонти, Правика, Дністрянська, Надністрянська,  Молодіжна Б. Хмельницького Висоцького. Шевченка, Замкова.

Села: Писарівка, Вітровка, Дзюброво, Репляшинці, Тростянець, Гонорівка, Добрянка, Іванково,Пороги.

18.00-20.00

м. Ямпіль ( Свободи №10-55-114 Козац. Слави,  Горького,  Соборна, Мануіла Козачин., Пушкіна43-78 Свободи №5-94, Савіна, Сарматська, Подільська, Вишнева,  Соборна Щаслива,пр.Поштовий, Весняна,  Незалежності, пр. Піонерський Пушкіна, Житня Замкова,Свободи №93-85  (маг. АТБ Копійка Автобусна), Яна Замойського, Козац. Слави№1-29,  від Пушкіна №2-23, Соборна, Коцюбинського, Шевченка Героїв. Автотранспортна Будівельна,  1 Травння, Савіна, Ів Виговського, Дружби, Ян Замойського, Сармацька.

м. Ямпіль (вул. Зомостянська№2-88, Гоголя №1-31, Яблунева ,Сагайдачного, Дорошенка, Вінницька, Стуса, І. Франка, Гайдамацька, Горіхова, Зарічна, Подолянка, пр. Шкільний, Свободи №1-10,Свободи №150-154/2-156 93а-99 Козацької Слави Вул. Леонтовича,  ген. Кульчицького, Ковпака,Старицького,

Л. Українки, Виноградна №1-37  Літова С. Камінського Гетьманська Старицького Набережна) Вул. Леонтовича, Виноградна№37-260, Автотранспортна, Чайковського Кожухаря ,Миру, Дачна, Пірогова, Мічуріна, Корольова, Гоголя №30-167, Ів. Виговського, 1 Травня, Б. Хмельницького№57-72, Лісова, пр. Виноградний М.Козачинського Володимирська Тичини, Гагаріна, Набережна.

Села: Качківка, Ратуш,Писарівка (Журка), Довжок, Підлісівка. Клембівка, Петрашівка, Миронівка, Михайлівка, Придністрянське, Сл.Підлісівська, Цекинівка.

20.00-22.00

м. Ямпіль вул Черняховського,Замостянська №45-81, Київська, Гонти, Кутузова, Правика.

Села: Біла, Гальжбіївка, Оксанівка, Ульянівка, Дорошівка, Буша, Сл. Бушанська ,Держанка, Дзигівка,Безводне, В.Кісниця, Русава, Нечуївка.