Шановні працівники сільського господарства, ветерани сільськогосподарського виробництва Ямпільщини!

Дата: 20.11.2022 08:00

Сьогодні День сільського господарства - свято, що увінчує напружений, сповнений клопотами  хліборобський рік. Серед усіх професійних свят цей День один із найбільш знаних, адже вшановується праця численної когорти працівників. Сьогодні ми вітаємо і висловлюємо глибоку подяку за працю хліборобам і механізаторам, тваринникам і овочівникам, виноградарям і фермерам – усім, хто розумом, руками, серцем і душею щодня примножують добробут нашого народу.

Українські трудівники села довели всьому світу свою спроможність гідно долати перешкоди. Аграрії України, поруч з нашими воїнами, стали другим фронтом на захист продовольчої безпеки українського народу. Трудовий подвиг в прямому сенсі ставав ратним, коли українські комбайнери в бронежилетах, ризикуючи життям, виходили в поля на збір урожаю, щоб Україна не залишилась без хліба.

Шановні аграрії Ямпільщини! Ви також стали частиною цієї звитяжної і згуртованої боротьби за добробут українського народу. Ваш трудовий внесок в загальну справу заради нашої Перемоги важко переоцінити.

В нелегку воєнну добу ви підклали плече допомоги всім, хто її потребує: воїнам ЗСУ, жителям Ямпільської громади і тим, які приїхали до нашої громади, тікаючи від війни.

Ваші натруджені руки, досвід та  працездатність доводять істину: якщо є урожай, то буде життя!

Велика вдячність вам за любов до своєї землі та невтомність! Низький уклін за працю, за щире бажання нагодувати, зберегти і розбудувати нашу нескорену Україну!

Нехай сіється вам на врожай, жнивується на достаток, а на столах буде хліб і до хліба.

Нехай міцніє здоров’я і панує добро у кожному домі під мирним небом!

Перемоги нам всім!

міський голова Сергій Гаджук