ТРАНСКОРДОННИЙ ЕКО-ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК. ПОЧАТОК...
11 листопада 2022 року делегація в складі, якої був Ямпільській міський голова Сергій Гаджук та його заступниця Людмила Майорова відвідали Молдову, а саме місто Сороки.
Саме там відбулось перше установче засідання міжнародної робочої групи по створенню та розвитку еко-транскордонного індустріального парку.
Під час зустрічі було затверджено склад міжнародної робочої групи, визначено цілі та підготовлено план роботи до кінця 2022 року.
На засіданні робочої групи заслухано голову міської ради Сергія Гаджука, заступника начальника управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату Вінницької обласної ради Володимира Шевчука, голову Сорокського району Вячеслава Руснака, примара муніципальної ради міста Сорока Лілію Піліпецкі.
Сторони впевнено налаштовані розвивати транскордонну співпрацю базуючись на принципах інтенсифікації розвитку провідних галузей економіки Ямпільської міської ради (Україна) та Сорокського району (Молдова).
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)