ГРАФІК  ВІДКЛЮЧЕННЯ  ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ  НА 11 ЛИСТОПАДА  2022 РОКУ

Дата: 11.11.2022 15:22

15.00 – 16.00

Ямпіль по вулицях: Замостянська(45-81), Київська, Гонти, Кутузова (частково), Правика (частково), Прикордонників, Довбуша, Пороги (нацгвардія), Свободи (1-3), Черняховського.

Старостинські округи по населеним пунктам: Біла, Гальжбіївка, Оксанівка, Ульянівка, Буша, Дорошівка, Держанка, Слобода-Бушанська, Дзигівка, Безводне, Русава, Нечуївка.

16.00 – 18.00

Ямпіль по вулицях: Д.Нечая, Гетьманська, Кутузова, Гонти, Наддністрянська, Дружби (частково), Шевченка, Б. Хмельницького (р-он церкви), Молодіжна, Правика, І. Висоцького.

Старостинські округи по населеним пунктам: Писарівка, Вітрівка, Дзюброве, Регляшенці, Тростянець, Гонорівка, Пороги, Северинівка, Франківка, Фальборково.

18.00-20.00

Ямпіль по вулицях: Свободи (5-114; 85-93), пров. Шкільний, Замкова, Героїв, Я. Замойського, Козацької слави (1-29), Житня,Б. Хмельницького (частково), Соборна (частково), Коцюбинського, Пушкіна, Затишна, Савіна, Сарматська, Подільська, Вишнева, Щаслива, Весняна, Незалежності, Автотранспортна(9/2), Будівельна, 1 Травня, І. Виговського, Дружби.

Старостинські округи по населеним пунктам: Петрашівка, Миронівка, Ратуш, Писарівка(Журка), Михайлівка, Придністрянське, Сл.-Підлісівська, Цекинівка.