ЧЕРГОВИЙ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ДО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Дата: 11.11.2022 11:41

10 листопада відбувся виїзний прийом громадян працівниками Ямпільської міської ради у населені пункти Писарівка, Ратуш, Качківка, Довжок.

Прийом проводили керуюча справами виконавчого комітету Ямпільської міської ради Олеся Віт та спеціалісти відділів.

Разом з ними на прийомі були старости даних старостинських округів.

Переважна більшість звернень мешканців стосувались питань соціального забезпечення, виплат допомог, отримання гуманітарної допомоги, освітнього процесу школярів та інші.

В ході прийому люди отримали роз’яснення, щодо порушених питань, а більшість із них знайшли своє практичне вирішення.

Мешканку Писарівки турбувало питання під’їзної дороги до її помешкання – спеціаліст одразу оглянув дорогу та прийняв звернення в роботу.

Качківчани звернулись з проблемою водопостачання – питання взято в роботу на опрацювання.

По всіх зверненнях мешканців, які прийшли на прийом надано відповідні доручення та вказівки, щодо їх вирішення.

Також у всіх  відвіданих населених пунктах сім’ї, що опинились у важких життєвих обставинах отримували продуктові набори, що зібрані Ямпільською міською радою за дорученням міського голови Сергія Гаджука та сприяння депутата Вінницької обласної Ради Володимира Кістіона.