ПРЕЗЕНТОВАНО ПРОЕКТ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПАСПОРТУ ГРОМАДИ

Дата: 10.11.2022 14:24

Вчора в Ямпільській міській раді громадськості було презентовано проекту інвестиційного паспорту Ямпільської міської територіальної громади. Участь в заході взяли жителі громади, бізнесовий та культурний актив громадян. Також через онлайн зв'язок до презентації долучився Володимир Бойко, експерт Програми "U-LEAD з Європою", який здійснював консультативну підтримку при написанні проекту паспорту.

Після презентації проекту паспорту відбулось його обговорення, до якого активно підключились присутні. Так, зі своїми пропозиціями виступили Мирослава Марченко, В'ячеслав Мацюк, Микола Балабан, Віктор Головін, Віталій Зверховський та інші. В числі іншого було запропоновано відновити школу каменотесного мистецтва і цеху лозоплетіння та підтримати місцевих виробників для створення можливості переробки овочів та фруктів. Було висловлено думку розробити велику ідею громади та бренду міста, що буде вирізняти їх.