ОСІННІ БУДНІ КОМУНАЛЬНИКІВ

Дата: 10.11.2022 12:06

В осінній період, наше місто та й громада в цілому потребує упорядкування вулиць, центральних площ, зон відпочинку – парків та скверів тощо.

Левову частку роботи комунальників восени становить прибирання опалого листя. Аби звільнити від нього території до появи снігу, доводиться щодня працювати всім – вигрібають листя з газонів, змітають із тротуарних доріжок, збирають листя по місту та селах у старостинських округах та вивозять його для подальшої утилізації.

Наразі такі роботи з благоустрою в розпалі. Дружніми, згуртованими зусиллями, з метою забезпечення належного порядку, обрізають кущі, прибирають опале листя, підрізають гілля дерев, виконують роботи, щоб привести території до належного санітарного стану.

Шановні мешканці громади, Ямпільська міська рада закликає - долучайтесь до прибирання прибудинкових територій та покращуйте нашу громаду, адже ми любимо свій край, свою малу Батьківщину.

Дякуємо за підтримку!