НАРАДА З АГРАРІЯМИ

Дата: 03.11.2022 12:52

Сьогодні в Ямпільській міській раді  відбулась нарада з аграріями Ямпільської громади під головуванням голови Могилів-Подільської районної військової адміністрації Юрія Яцука.

Темою зустрічі стало обговорення бронювання працівників та  мобілізаційні завдання для підприємств цієї сфери.

Участь у нараді взяли також заступник голови районної військової адміністрації Володимир Рубанський, тво.керівника районного відділу СБУ Валерій Щерба, секретар міської ради Вадим Семенюк та начальник 2-го відділу Могилів-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктор Понкрашов.

Присутнім керівникам сільськогосподарських підприємств довели алгоритми роботи щодо бронювання, обговорили юридичні аспекти даних заходів та надали роз’яснення щодо законодавства, яким вони врегульовані.

Зустріч відбулась у форматі діалогу.

Також на нараді наголошено на посиленні роботи в напрямку залучення мешканців щодо вступу в лави добровольчого формування Ямпільської громади. Тому, продовжуємо забезпечення оборони та охорони Ямпільської громади, і кожен дорослий житель нашої громади, який не задіяний на фронті має стати у нагоді тут на місці.

На завершення наради Юрій Яцук подякував присутнім за увагу та розуміння.