У СПОРТИВНІЙ ШКОЛІ ГРОМАДИ ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЗАХІД ДЛЯ ДІТЕЙ

Дата: 28.10.2022 17:02

В рамках великого проекту ЮНІСЕФ «ПОРУЧ», який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, що постраждали від війни у місті Ямпіль відбувся черговий цікавий захід для дітей.

Проект передбачає роботу груп психологічної підтримки, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.

Спортивну складову проекту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду УЄФА.

Відбувався захід у спортивній школі громади. Фахівці організували для дітей 3 локації - психологічну, здорового способу життя та спортивну. В заході прийняли участь більше 60 дітлахів віком від 7 до 12 років. Всі залишились усміхненими і задоволеними, адже постійна зміна завдань, цікаві ігри та різноманітні конкурси надали можливість дітям проявити себе і отримати купу позитивних емоцій.

Наприкінці заходу учасники отримали подарунки від проекту та депутата обласної Ради Володимира Кістіона.  Вручити  їх  до школи завітали секретар Ямпільської міської ради Вадим Семенюк та заступниця міського голови Людмила Майорова.

Як зазначив Вадим  Семенюк при зверненні до дітей: «Ви – наше майбутнє! В кожному з вас криється талант. Тому розвивайте його, займайтесь спортом, грайтесь з однолітками, дружіть, і будьте переможцями в кожній своїй справі».

Все буде Україна!