ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ

Дата: 28.10.2022 10:42

До нашої громади завітали представники Veteran Hub, що працюють для допомоги ветеранам, подружжям, дітям та близьким ветеранів, родинам та близьким військових, захисників і захисниць НГУ, МВС, ТрО, Державної прикордонної служби, ДСНС, медиків і добровольців. У місті Вінниця з 2020р. працює офіс Veteran Hub, і  це саме те  місце, де ветерани мають змогу психологічно розвантажитись та отримати необхідну професійну консультативну допомогу.

Зустрілися з ними заступник міського голови Михайло Труба та начальник відділу соціального та медичного забезпечення міськради Геннадій Колюшко. Обговорили можливості співпраці та перелік послуг, що надаються організацією.

Отже, якщо вам потрібно послуги з пошуку роботи, юридичних питань різного характеру та допомога психолога – можете скористатись саме допомогою Veteran Hub. Послуги є безоплатними та мобільними.

Зі своїми запитами про отримання цієї допомоги можете звернутись як до старости, так і у відділ соціального та медичного забезпечення міськради , ми опрацюємо і переадресуємо ваші запити на Veteran Hub, а вони з допомогою мобільного офісу чи інший спосіб зможуть надати вам свої послуги.

Також отримати консультацію можна за номером телефону Veteran Hub

0673482868 з 10:00 до 19:00год.

Більше інформації на сайті veteranhub.com.ua