ЛІКАРІ БЕЗ КОРДОНІВ ЗНОВУ БУЛИ НА ЯМПІЛЬЩИНІ

Дата: 27.10.2022 11:55

В Ямпільській громаді вчора працювали медики організації «Лікарі без кордонів»/Médecins Sans Frontières (MSF). Це міжнародна незалежна некомерційна медична гуманітарна організація, що надає безкоштовну гуманітарну та надзвичайну медичну допомогу населенню, яке постраждало в результаті збройних конфліктів та ін.

Нагадаємо, що саме дана організація неодноразово за час військових дій в Україні допомагає громаді як послугами лікарів, так і медичними препаратами, предметами гігієни та ін.

За час останнього візиту лікарі побували в старостинських округах - Дзигівки та Писарівки. Провели прийом більш як 100 осіб – внутрішньо переміщених осіб, що проживають в громаді, так і місцевих мешканців. Важливим аспектом роботи лікарів є не тільки огляди та діагностування, а й видача відповідних безкоштовних ліків. Тому, пацієнти, що були на прийомі отримали безкоштовне лікування.

До речі, через місяць часу медики знову приїдуть та перевірять дієвість визначеного лікування.

Поряд з практичною лікарською допомогою, MSF у вівторок 25 жовтня до медичних установ громади привезли гуманітарну допомогу у вигляді медичних препаратів та засобів.

Ямпільська міська рада висловлює щиру подяку за допомогу та проявлену турботу всій команді організації «Лікарі без кордонів»/Médecins Sans Frontières (MSF).

Разом ми сила!