ЧЕРГОВА  СЕСІЯ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ: головні аспекти засідання

Дата: 25.10.2022 16:32

25 жовтня 2022 року під головуванням секретаря міської ради Вадима Семенюка відбулось  чергове пленарне засідання 27 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання, на якому депутати розглянули 22 питання порядку денного.

Участь у засіданні чергової сесії  взяло 20 депутатів, керівники окремих управлінь та відділів міської ради, комунальних підприємств,  представники засобів масової інформації.

Розпочалось засідання з хвилини мовчання за загиблими в наслідок повномасштабного вторгнення росії.

Під час засідання матері загиблого Героя України Швеця Максима  - Оксані Вікторівні передано орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, яким військового було нагороджено 28 березня 2022 року. Пам’ятаємо нашого Героя та  усвідомлюємо ціну нашої боротьби.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Зокрема, першим питанням затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2022 року.

Прийняли рішення про припинення  комунального підприємства «Ямпільський розважально-оздоровчий центр  Ямпільської міської ради» шляхом ліквідації, також прийняли в новій редакції його Статут.

Затвердили звіт постійних комісій Ямпільської міської ради.

Прийняли окремі рішення про розробку детального плану території за межами с. Придністрянське  Ямпільської  міської територіальної громади та розробку детального плану території за межами м. Ямпіль Ямпільської  міської територіальної громади.

Внесли зміни  до рішення 16  сесії міської ради 8 скликання від 21 грудня 2021   року № 1271 «Про міський  бюджет на 2022 рік».

Прийняли окремі рішення щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки окремих земельних ділянок.

Загалом, всі питання розглянуті та проголосовані, за виключенням одного з них.

Також під час засідання Вадим Анатолійович урочисто передав від Голови Вінницької обласної Ради  Почесну грамоту  підполковнику служби цивільного захисту Олександру Соловю

.Фото без опису

Закриваюче сесійне засідання, секретар міської ради подякував депутатам за роботу та  наголосив на тому, що всі ми єднаємось заради однієї мети – перемогти ворога, а  разом ми  - сила.