ПРОЕКТ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Дата: 25.10.2022 15:52

Фото без описуФото без опису

На минулому тижні Молодіжна рада при Ямпільській міській раді презентувала проект "Креативне сховище".

Вони стали переможцями Ініціативи «‎Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України» з проєктом "Креативне сховище", яка впроваджується NGO Youth Platform ГО "Молодіжна Платформа" за сприянням UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, підтримки Міністерство молоді та спорту України та за фінансової підтримки European Union in Ukraine, Embassy of Denmark in Ukraine, "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людин в Україні", що фінансується МЗС Данії!

• Завдяки проєкту реалізовано: облаштування укриття з креативним простором, затишною атмосферою, з необхідними речами загального призначення у  закладі дошкільної освіти № 4 ("Сонечко") м. Ямпіль Ямпільської міської ради. Поки існує загроза, у малюків з'явилася можливість цікаво проводити час тривог.

Маємо надію, що зовсім скоро це місце стане не укриттям, а простором для проведення дозвілля діток в мирний час.