«ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА В КОНТЕКСТІ НОВИХ ВИКЛИКІВ ЧАСУ»

Дата: 24.10.2022 10:33

21 жовтня 2022 року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet відбувся вебінар шкільних бібліотекарів Ямпільщини за темою «Шкільна бібліотека в контексті нових викликів часу».

Метою і завданням заходу було удосконалення сучасних підходів щодо організації діяльності шкільної бібліотеки у відповідності з концепцією Нової української школи, розвиток практичних вмінь бібліотекарів щодо організації роботи бібліотеки, психологічна самодопомога в умовах воєнного стану та акцентувала увагу на формуванні професійних компетентностей бібліотекарів з використанням сучасних онлайн-інструментів.

Модератором заходу була консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Марікуца Леся Вікторівна, яка окреслила особливості організації роботи шкільних бібліотек у 2022-2023 н.р. у контексті нових викликів часу.

Під час зустрічі обговорювались актуальні проблеми бібліотечної діяльності в умовах воєнного часу:

1.Шкільна бібліотека в контексті нових викликів часу.

2.Електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти.

3.Національна свідомість - єдність українського народу.

4.Методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 2022-2023 н. р.

5.Календар знаменних і пам’ятних дат у 2022-2023 н.р.

Спікерами вебінару були шкільні бібліотекарі ЗЗСО громади: Барбалат О.М.(філія ЗСО І-ІІ ст. с. Качківка ОНЗ ЗЗСО І-ІІ ст.с. Довжок), Парванчук С. П.(філія ЗСО І – ІІ ст. с. Гонорівка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дзигівка ),Колісник Н.І.(ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Клембівка),  Бондаренко О.В.(ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст.с. Велика Кісниця), Княгніцька О.В.(ОНЗ ЗЗСОІ-ІІІ ст. с. Довжок).

Позитивні емоції, залучення всіх учасників заходу до обміну ідеями спонукало до подальшої співпраці та професійної підтримки один одного.