ЗА 9 МІСЯЦІВ ЦНАП НАДАВ ПОНАД 20 ТИСЯЧ ПОСЛУГ

Дата: 21.10.2022 16:15

Станом на сьогодні в Центрі надання адміністративних послуг Ямпільської міської ради мешканці громади та суб’єкти господарювання мають можливість отримати 157 адміністративних послуги.

За дев’ять місяців адміністраторами та державними реєстраторами ЦНАПу надано 20632 адміністративних послуг.

З них:

з реєстрації місця проживання -  8614,

послуг соціального характеру -  7999 ( в т.ч. зареєстровано  3198 внутрішньо переміщених осіб, 3 послуги з реєстрації пошкодженого майна),

послуг, пов’язаних з пенсійним забезпеченням – 313,

послуг ДЗК – 567,

послуги, пов'язані з державною реєстрацією нерухомого майна – 3133,

послуги, пов'язані з державною реєстрацією бізнесу та громадських формувань – 315.

В поточному році додано можливість отримувати  нові послуги– облік ВПО, реєстрація пошкодженого майна, з’явилися  послуги з будівництва через ДІАМ (надана 1 послуга).

На теперішній час, в ЦНАП громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати  як безкоштовні так і платні послуги.
Плата за надання адміністративних послуг зараховується до  міського бюджету та до державного бюджету.

За 9 місяців поточного року  до місцевого бюджету надійшло 1613450 грн, в т.ч. від реєстрації бізнесу – 34484 грн, реєстрації речових прав – 429760 грн, інші – 1149206 грн.

Можете скористатись послугами ЦНАП як у місті Ямпіль, так  і у 18 старостинських округах щоденно з понеділка по п’ятницю з 9 до 18 год. без перерви на обід.