ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ

Дата: 18.10.2022 16:27

Сьогодні у Великокісницькому старостинському окрузі відбувся виїзний прийом громадян працівниками Ямпільської міської ради. Прийом проводили заступниця міського голови Людмила Майорова, керуюча справами Олеся Віт, начальниця фінуправління Світлана Козюк та спеціалістка відділу соціального та медичного забезпечення Олена Ряботинська. Разом з ними на прийомі був староста Микола Ганзюк та директор Великокісницького ОНЗ  Анатолій Конофольський.

Звернення мешканців стосувались питань соціального забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей, виплат допомог, забезпеченності дровами, харчування школярів та інші.

В ході прийому люди отримали роз’яснення, щодо порушених питань, а більшість із них знайшли своє практичне вирішення.

Щодо заготівлі дров мешканці округу отримали від Людмили Майорової алгоритм дій та інформацію куди можна звертатись та як відбувається виписка  дров.

Також у відповідь на звернення, які стосувались виплати  одноразової грошової допомоги мобілізованим військовослужбовцям та особам, які проходять військову службу  за контрактом і приймають участь у виконанні бойових завдань, з відсічі збройної агресії російської федерації проти суверенітету України було роз’яснено яким чином відбувається її виплата та хто має на неї право. Прямо під час прийому, людям,  у кого був весь пакет документів для цього виду допомоги запропоновано подати заяви. Спеціалісти одразу їх перевірили та прийняли до розгляду.

Турбувало мешканців і питання  харчування у місцевій школі. Про безпосередню закупівлю продуктів, їх якість та кількість проінформував Анатолій Конофольський, а про вартість та право на  пільгу роз’яснила Світлана Козюк.

Члени сімей військовослужбовців отримували продуктові набори, що зібрані напередодні святкових днів минулого тижня.

Люди ділились  своїми проблемами, розповідали про те що турбує та дякували, за те, що їх чують.