ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ: важливі питання для життя громади

Дата: 14.10.2022 14:57

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету, на якому були присутніми 17 членів виконавчого комітету.

Вів засідання заступник  міського голови – Михайло Труба.

На  розгляд виконавчого комітету винесено 24 питання.

Заслухали інформацію про виконання міського бюджету за 9-ть місяців 2022р  - доходи загального фонду міського бюджету громади за 9 місяців поточного року виконано на 105 %. По факту надійшло 118 млн. 879,9 тис. грн.

Погодили своїм рішенням передачу майна на баланс КНП «Ямпільська територіальна лікарня»

Затвердили електронний протокол про результати електронного аукціону з оренди нерухомого майна та протокол аукціонної комісії, умов продажу та інформаційного повідомлення для проведення електронного аукціону з відсудження об’єктів малої приватизації  комунальної власності.

Прийняли окремі рішення щодо забезпечення прав малолітніх дітей за поданням служби у справах дітей.

Пролонгували своїми рішеннями контракти з окремими керівниками комунальних підприємств.

Розглянули та прийняли рішення про початок опалювального сезону 2022-2023 років на території Ямпільської міської ради.

Прийняли відповідне рішення про повідомну реєстрацію колективного договору між трудовим колективом та роботодавцем по КП «Ямпільводоканал».

Погодили рішення про підтвердження  зміни окремих адрес.

В підсумку, обговорили та розглянуті всі питання порядку денного.