14 ЖОВТНЯ. ЯМПІЛЬ. УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА.

Дата: 14.10.2022 11:26

14 жовтня, у День захисника і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та Українського козацтва на площі біля Ямпільської міськради відбувся урочистий захід, за участі міського голови Сергія Гаджука, депутата Вінницької обласної Ради Володимира Кістіона, керівництва міськради.

До вшанування захисників України долучилися військові, прикордонники, поліцейські, надзвичайники, жителі міста.

Під звуки Державного Гімну України, що відкликується в душі словами «душу й тіло ми положим за нашу свободу» розпочали захід.

Зі словами привітань до присутніх звернулись Сергій Гаджук та Володимир Кістіон.

Подяками та грамотами відзначили військових та побажали сил та здоров’я, захисту Богородиці та перемоги Україні.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя, захищаючи українську землю. Також поклали квіти до пам’ятних знаків до Меморіалу Вічної Слави та до пам’ятника учасникам АТО, що наразі уособлює меморіал пом’яті всіх загиблих в цій війні.

Кожен із загиблих воїнів залишиться у нашій пам’яті, вдячність за їхній подвиг житиме в серцях ямпільчан.

Зі святом неймовірні та мужні захисники та захисниці!