ПРОДОВЖУЄМО СПІВПРАЦЮ ЗАДЛЯ БЕЗПЕКИ МЕШКАНЦІВ ЯМПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 12.10.2022 16:49

Сьогодні, 12 жовтня міський голова Сергій Гаджук разом з начальником Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Русланом Шевчуком провели робочу зустріч у місцевому відділенні рятувальників Ямпільщини.

Метою  зустрічі було обговорення стану забезпечення матеріально-технічної бази частини. Сергій Іванович підкреслив, що в рамках співпраці  Ямпільською міською радою з міського бюджету виділено 150 тис.грн. для покращення матеріально – технічної бази підрозділу задля належних умов несення служби особового складу та придбання паливно – мастильних матеріалів, адже служба наразі є тим спеціалізованим рятувальним формуванням, що  призначене для реагування у разі виникнення ряду загроз, які дуже часто відрізняються одна від одної специфікою та характером. Нам в громаді буде спокійно, знаючи, що в разі потреби  - допомога буде. Тому міська рада неодноразово допомагає місцевим рятувальникам.

Зазначимо, що в першій половині поточного року виділялись кошти на придбання форменного одягу для особового складу відділення.

Наразі, окреслили коло питань, які потребують вирішення та обговорили подальшу співпрацю.

В цей важкий воєнний час бійці ДСНС забезпечують цілодобове несення служби та демонструють згуртованість і самовідданість службі.