ПРО ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС ДЛЯ БРОНЮВАННЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВЯЗАНИХ

Дата: 04.10.2022 10:41

В Україні розпочав роботу електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних

Міністерство аграрної політики та продовольства України інформує про створення електронного сервісу – електронного кабінету запитів на бронювання військовозобов’язаних.

Як подати заявку:

?Увійдіть у кабінет запитів на бронювання https://cutt.ly/lVJqRx4

?Авторизуйтесь за допомогою особистого ключа КЕП. Після цього ви зайдете в особистий кабінет і отримаєте детальну покрокову інструкцію щодо подальших дій.

?При першій авторизації в системі необхідно заповнити та зберегти реєстраційні дані в картці «Профіль організації».

?Після внесення цієї інформації можна розпочати формування запиту на бронювання або розбронювання. Увага! Система не дозволяє вносити військово-облікові спеціальності, які не підлягають бронюванню.

?Сформований запит необхідно підписати КЕП,після чого його автоматично буде надіслано на розгляд до Мінагрополітики.

Електронний кабінет запитів на бронювання зараз працює в тестовому режимі!