ПРО ДИТЯЧІ УСТАНОВИ МІСТА

Дата: 03.10.2022 13:30

Шановні Ямпільчани!

Відділ освіти молоді та спорту Ямпільської міської ради дає роз'яснення щодо припинення діяльності закладу дошкільної освіти № 6 м. Ямпіль Ямпільської міської ради.

Відповідно до статистичних даних середнє відвідування закладу дітьми                    з 01.01.2021 року по 24.02.2022 року становило від 9 до 15 дітей при цьому кількість працюючих разом з опалювачами складає 10 працівників.

Крім даного закладу в місті функціонують ще три заклади дошкільної освіти. (далі коротко про них)

ЗДО №1 м. Ямпіль з проектною потужністю 135 дітей. Середнє відвідування 47 дітей при 25 працюючих.

ЗДО №3 м. Ямпіль з проектною потужністю 134 дітей. Середнє відвідування 59 дітей при 26 працюючих.

ЗДО №4 м. Ямпіль з проектною потужністю 112 дітей. Середнє відвідування 67 дітей при 26 працюючих.

Отже, відповідно до наведених даних заклади дошкільної освіти заповнені наполовину проектної потужності.

Зазначимо, на утримання однієї дитини в 2021 році, відповідно до відвідування дітьми закладів, витрачено : ЗДО №6 м. Ямпіль – 90 тис.грн, ЗДО №4 м. Ямпіль – 58 тис.грн, ЗДО № 3 м. Ямпіль – 62 тис.грн, ЗДО №1 м. Ямпіль – 65 тис.грн,. Отже, чим більше дітей, тим менші затрати на утримання.

З 24 лютого 2022 року заклад дошкільної освіти №6 м. Ямпіль передано для інших заходів, але він є і залишається комунальною власністю міської ради. По закінченню війни з російським агресором громада прийме рішення про доцільність роботи закладу дошкільної освіти №6 м. Ямпіль.

Також зазначимо, що на даний час працівники працездатного віку  ЗДО №6 м. Ямпіль працевлаштовуються за рахунок вакантних посад в дошкільних закладах міста.

Повноцінне функціонування закладів залежить від вчасної сплати податків. Станом на 01 вересня 2022 року податковий борг від суб’єктів господарювання становить 2 млн.244 тис.грн.