Турбота про дітей – пріоритет громади

Дата: 29.09.2022 18:11

Відділ освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради дає роз'яснення щодо змін, внесених на 26 сесії 8 скликання Ямпільської ради від 27 вересня 2022 року щодо організації харчування дітей.

Плановий показник харчування в закладах дошкільної освіти, згідно розрахунків становить:

• для дітей віком до 3-х років – 41,19 грн.
  • для дітей віком від 3-х до 7-ми років – 55,67 грн.

У плановий показник передбачено виконання всіх норм продуктів з трьохразовим  харчуванням.  Тому, ще раз наголошуємо, що середня вартість харчодня в закладах дошкільної освіти залежить від асортименту та становить 30 – 40 гривень.

З цієї суми батьки сплачують лише 50%, а інші 50% - бюджет міської ради.

Дошкільні заклади відвідує 845 дітей, з них безоплатним гарячим харчуванням забезпечено 225 дітей.

Також повідомляємо  про те, що в даному рішенні встановлено вартість безоплатного харчування в закладах загальної середньої освіти для учнів 1-4 класів в розмірі 22,91 грн. У школах нашої громади навчається 3296 учнів,  безкоштовним гарячим харчування буде охоплено 2152 учні за рахунок коштів місцевого бюджету.

У всіх закладах освіти громади з 01 жовтня 2022 року звільнено від сплати за харчування дітей, батьки яких призвані на військову службу із захисту суверенітету України та інших пільгових категорій відповідно до поданих документів.