ЯМПІЛЬЩИНА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ

Дата: 29.09.2022 14:07

Страшна війна не має жалю до Ямпільщини. Знову громада проводжала у засвіти Героя України, який віддав своє життя за територіальну цілісність нашої держави.

Сьогодні попрощалися з БАРАНЕЦЬКИМ В’ЯЧЕСЛАВОМ ВАСИЛЬОВИЧЕМ 1991 року народження з села Клембівка., який захищаючи рідну землю від російських загарбників загинув 24 вересня від мінометного обстрілу, поблизу  Авдіївки.

У громаді його звали Слава, він був вірним другом, надійним чоловіком, люблячим батьком і сином. Був великим патріотом своєї землі.

Йому назавжди 31рік…

В’ячеслав з квітня місяця був мобілізований до лав Збройних Сил України. Проходив службу на посаді командира стрілецького взводу однієї із військових частин та загинув бувши вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок.

Віддати останню шану й сказати останнє «дякую» загиблому захиснику в в селі Клембівка, зійшлися жителі громади, представники міської ради, військові, побратими та друзі, колеги та односельчани. Лунали  слова співчуття, слова скорботи і невимовного жалю.

Сьогодні пролунали останні постріли військових на честь, шану і незабутню пам’ять про славного військового, мужнього воїна, нашого земляка.

Поховали Баранецького Вячеслава Васильовича з усіма військовими почестями на кладовищі у селі Клембівка.

Українці ніколи не пробачать російським загарбникам тисячі жертв і страждання, які вони принесли на нашу землю. Ми пам’ятатимем кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну та кожного з нас.

Герої не вмирають!

Царство небесне і вічний спокій душі В’ячеслава!

Світлини газети "Ямпільські вісті"