ЧЕРГОВА СЕСІЯ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ

Дата: 28.09.2022 10:24

27 вересня 2022 року під головуванням міського голови Сергія Гаджука відбулось чергове пленарне засідання 26 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання, на якому депутати розглянули 23 питання порядку денного.

Участь у засіданні чергової сесії взяло 16 депутатів, керівництво міської ради, керівники окремих управлінь та відділів міської ради, комунальних підприємств, представники засобів масової інформації.

Розпочалось засідання з хвилини мовчання за загиблими в наслідок повномасштабного вторгнення росії.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Зокрема, першим питанням розгляду було внесення змін до Програми територіальної оборони Ямпільської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Прийняли рішення про припинення діяльності одного із закладів дошкільної освіти Ямпільської громади.

Розглянули та прийняли рішення щодо прийняття до комунальної власності громади - майна та кількох об’єктів.

Внесли зміни до рішення попереднього сесійного рішення щодо встановлення вартості харчування дітей у закладах дошкільної освіти на 2022 рік.

Загалом, всі питання розглянуті та проголосовані, єдине, яке не знайшло підтримки це звернення депутатів Ямпільської міської ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо захисту громадян від енергетичного колапсу .

На завершення депутати обговорили декілька нагальних тем сьогодення.

Закриваючи сесійне засідання, міський голова наголосив на тому, що всі ми єднаємось заради однієї мети – перемогти ворога, а разом ми - сила.