ДЕНЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Дата: 02.10.2022 09:30

Резервний компонент Збройних Сил України - Війська територіальної оборони, призначені для територіальної оборони, надійний елемент спокою  українського суспільства.

30 вересня 2020 року Президент України підписав Указ № 417/2020 "Про День територіальної оборони України". Свято встановлене і тепер відзначається щорічно в першу неділю жовтня.

Сьогодні територіальна оборона України є невід’ємною частиною сил оборони держави і національного спротиву. Вона сприяє обороні України шляхом максимально широкого залучення громадян до дій, спрямованих на забезпечення воєнної безпеки, суверенітету та територіальної цілісності держави, стримування і відсіч російській агресії.

З нагоди свята бажаю всьому особовому складу, всім громадянам України, які беруть участь у підготовці та веденні територіальної оборони України, міцного здоров'я і успіхів у службі та праці на благо України! Перемога буде за нами!

Зі святом!

міський голова Сергій Гаджук