Україна відзначає 1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дата: 01.10.2022 09:30

Найбільше багатство літніх людей — їх досвід, мудрість, вміння. Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.

Тяжкі випробування випали на вашу долю. Ви пройшли крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, але зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність.

Ви і сьогодні проявляєте  героїзм, мужність, витримку разом з усією країною, яка бореться з проклятим ворогом.

З нагоди свята бажаємо усім міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та надії у ваших душах. Нехай родинний теплий вогник завжди зігріває ваші серця!

міський голова Сергій Гаджук