ЗАСІДАННЯ ПРОФІЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ФІНАНСІВ ТА БЮДЖЕТУ

Дата: 23.09.2022 17:06

У рамках підготовки до чергової 26 сесії міської ради,  23 вересня 2022 року під головуванням Миколи Шарка відбулося засідання профільної комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету.

На порядок денний засідання було внесено 16 питань. Начальник фінансового управління міської ради Світлана Козюк поінформувала присутніх про необхідність внесення змін до Програми територіальної оборони Ямпільської міської громади на 2022-2025 роки, якими передбачено збільшення асигнувань на заходи  підготовки до оборони території громади, захисту населення від військового втручання. Також, внесено зміни до міського бюджету на 2022 рік відповідно до яких передаються кошти на  фінансування вищезазначених заходів. Депутати ознайомились із рішеннями виконавчого комітету, які були прийняті у міжсесійний період. 7 питань порядку денного стосувались комунальної власності, це: прийняття до комунальної власності Ямпільської міської територіальної громади будинків в с. Цекинівка за рішення суду, надання згоди на прийняття до комунальної власності Ямпільської громади водонагрійних опалювальних котлів, водонасосної станції, що знаходиться в с. Дзигівка, зміни до складу аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності, передача в оренду майна, що належить до комунальної власності громади, тощо. По даних проєктах рішень інформувала Людмила Майорова – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Також, депутати обговорили  питання щодо припинення діяльності дитячого дошкільного закладу та погодили проєкт рішення  щодо збільшення вартості харчування дітей у закладах дошкільної освіти  та  учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Ямпільської міської ради. На розгляд депутатів  було представлено два Звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо першочергового фінансування пріоритетних державних Програм та про захист громадян від енергетичного колапсу.

По усіх питання порядку денного засідання надані відповідні рекомендації.