РОБОТА УПРАВЛІННЯ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ В ПОТОЧНОМУ РОЦІ
2022 рік для усіх нас видався дуже складним. Всім нам довелося переформатовувати свою роботи, прилаштовуватися до умов воєнного стану.
З 24 лютого були припинені доступи до усіх реєстрів, а це означало – припинена уся робота ЦНАПу. Під час цього періоду працівники ЦНАПу були задіяні до виконання завдань різного характеру в гуманітарному складі та у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.
Першим відновив свою роботу програмний комплекс «Соціальна громада» і адміністратори в усіх старостинських округах та в місті Ямпіль, розпочали надавати послуги.
Окрім діючих, з’явились і нові соціальні послуги – реєстрація внутрішньо переміщених осіб, зняття з обліку ВПО, реєстрація пошкодженого майна переселенців. Процес роботи саме з такими видами послуг тривав найважче в силу різних причин, але на облік поставили всіх, хто звернувся.
В липні до переліку послуг, які надає ЦНАП додалися послуги ДІАМу. Тепер при наявності необхідних документів можна отримати дозвіл на початок будівельних робіт, продовження будівництва або оформити декларацію про введення об’єкта в експлуатацію.
За звітний період працівниками ЦНАПу надано понад 15 тисяч адміністративних послуг, в тому числі – соціального характеру – 3011, обліковано ВПО – 3115 осіб, надана послуга з реєстрації пошкодженого майна – 3, прийнято і опрацьовано 780 заяв різного характеру, видано 489 довідок з ДЗК, надано послуг, пов’язаних з пенсійним забезпеченням – 272, видано довідок з реєстрації місця проживання понад 3000, знято з обліку – 529 осіб, зареєстровано – 546 осіб, проведені реєстраційні дії по нерухомому майні.
За 8 місяців цього року до місцевого бюджету від наданих адміністративних послуг надійшло 1459.6 тис.грн. в тому числі від реєстрації нерухомого майна – 394.7 тис.грн., від реєстрації бізнесу – 31.0 тис.грн., від надання інших адміністративних послуг – 1033.9 тис.грн.
Нагадаємо, отримати послуги ЦНАПу можна у місті за адресою– вул. Замкова,буд.94/2, а також в кожному старостинському окрузі громади з понеділка по -п’ятницю з 9 до 18 год без перерви на обід.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)