25 ВЕРЕСНЯ –  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

Дата: 25.09.2022 09:20

Шановні працівники закладів дошкільної освіти! Вітаю вас із Всеукраїнським  Днем дошкілля!

З  нагоди  свята  приєднуюсь  до теплих  слів  вдячності  на  адресу вихователів, методистів, помічників  вихователів, кухарів  та всіх працівників дошкільних закладів!

У вас не проста, але дуже важлива робота. Для всіх своїх вихованців ви і мама, і подруга, і вчитель. За свою кар’єру через ваші дбайливі руки проходять сотні  дітей і до всіх ви знаходите потрібний підхід.

Мудрість і доброта, терпіння і розуміння, ентузіазм і натхнення - ось ті риси, які вражають у людей цієї професії. Хочеться в професійне ваше свято побажати не розгубити всього цього цінного багажу, щоб кожний новий вихованець міг черпати з цього джерела, як з колодязя, добре, мудре і вічне.

Бажаю вам не втомлюватися ні на хвилину і радіти життю, дарувати дітям радість і любов, бути щасливими, улюбленими і шанованими. Міцного вам здоров’я, добробуту та достатку, мирного неба над головою.

Спасибі вам за вашу самовіддану працю, за вашу любов до дітей, за  тепло душі  і  серця, які  ви  віддаєте дітям!

міський голова Сергій Гаджук