ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ: важливі питання для життя громади

Дата: 19.09.2022 14:27

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Вів засідання заступник  міського голови – Михайло Труба.

На засіданні були присутніми 20 членів виконавчого комітету.

На  розгляд виконавчого комітету винесено 32 питання.

Зокрема, заслухали інформацію про хід підготовки підприємств житлово- комунального господарства, об’єктів соціальної сфери міста та старостинських округів до роботи в осінньо – зимовий період 2022-2023року. Зазначимо, що всі установи соціального спрямування (школи, дитячі садочки, лікарня та ін.) забезпечені паливом до кінця поточного фінансового періоду.

Заслухали та прийняли звіт про роботу Управління ЦНАП Ямпільської міської ради. Інформуємо про те, що від надання  адміністративних  послуг в бюджет Ямпільської громади надійшло 1млн.459,6 тис.грн.

Прийняли рішення по Плану заходів щодо складання проекту міського бюджету на 2023рік. Далі розпочнеться робота в даному напрямку, адже це найважливіший  фінансовий документ за яким функціонує громада.

Затвердили склад двох робочих груп – робочої групи щодо розбудови індустріального парку на території Ямпільської територіальної громади та  з розробки інвестиційного паспорта Ямпільської територіальної громади.

Заслухали та підтримали своїм рішенням зміни у  штатній чисельності закладів освіти та КП «Ямпільське міське господарство».

Прийняли відповідне рішення про повідомну реєстрацію колективного договору між трудовим колективом та роботодавцем по комунальному закладу "Нечуївська спеціальна школа" Вінницької обласної Ради.

Розглянули та прийняли декілька рішень щодо майна комунальної власності, зокрема оренди, приватизації та тимчасового користування.

Затвердили Антикризовий план реагування на випадок надзвичайних ситуацій в опалювальному сезоні 2022-2023років, адже попереду зима, а країна перебуває у заручниках війни.

Підтримали своїм рішенням взяття на квартирний облік  членів сім’ї загиблих ветеранів війни.

Погодили рішення про підтвердження  зміни окремих адрес.

Надали згоду на використання окремих елементів благоустрою міста Ямполя для розміщення об’єкту торгівельного призначення.

Затвердили перелік  стратегічно важливих підприємств громади.

Прийнято рішення про взяття на облік як найпростіше укриття ще  23 приміщень.

В підсумку, обговорили та розглянуті всі питання порядку денного.