РОЗПОЧАТО ПІДГОТОВКУ ДО ЧЕРГОВОЇ 26 СЕСІЇ

Дата: 19.09.2022 13:00

У Ямпільській міській раді розпочато підготовку до чергової 26 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання, яка відповідно до розпорядження міського голови Сергія Гаджука відбудеться 27 вересня 2022 року.

19 вересня  2022 року відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. Вів засідання – голова комісії Корець В.Ф.

Члени комісії розглянули і опрацювали  8  питань порядку денного. Серед них:  передача в оренду земельної ділянки на території  Ямпільської міської територіальної громади, затвердження технічних документацій щодо інвентаризації земельних ділянок, із земель сільськогосподарського призначення та передачі їх в оренду ТОВ «Наталка», ФГ «Віталіс Агро», ПП «Феодосія - Агро», ТОВ«Злагода» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, тощо. Секретар міської ради Вадим Семенюк ознайомив депутатів із змістом звернень депутатів Ямпільської міської ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врахування пріоритету бюджетного фінансування на 2023 рік та щодо захисту громадян від енергетичного колапсу ініційованих депутатом міської ради Петровською Л.М.

Усі проєкти  порядку денного комісії погоджені депутатами та рекомендовані до розгляду на сесії міської ради.