17 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ

Дата: 17.09.2022 09:15

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Ямпільської громади з професійним святом - Днем рятувальника!
Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій, людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, а з недавнього часу роботи вам прибавила ще й війна.

Додались розбір завалів та гасіння пожеж після ракетних обстрілів, більше розмінування та евакуація людей із зон бойових дій. Ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше прийти на допомогу тим, хто найбільше потребує вашої допомоги та захисту життя.

Шановні рятівники, бажаю вам якомога менше тривожних викликів, небезпечних ситуацій, хай Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

Нехай злагода, добро, достаток панують у ваших родинах та настане мир на нашій українській землі!

З повагою -

міський голова Сергій Гаджук