ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З БЕЗПЕКОВИХ ПИТАНЬ

Дата: 13.09.2022 14:28

Фото без описуФото без опису

В Ямпільській міській раді сьогодні міський голова Сергій Гаджук провів нараду, на якій основним питанням було забезпечення безпекової ситуації в  громаді.

Участь в нараді прийняло керівництво Могилів-Подільського району, військових, заступники міського голови, керівник апарату, керівники комунальних закладів громади , управлінь та відділів, громадські активісти та ін.

24 лютого 2022 року російські війська почали атакувати територію України – як військові об’єкти, так і мирні житлові райони. З того часу міста, селища, села України живуть в жорстоких умовах, які диктує їм війна. Війна триває, а отже щодня перед нами існують загрози та виклики зумовлені нею. Ворог не залишає нашу країну, а тому ми всі маємо докладати зусилля для його знищення.

Для захисту рідного міста та сіл нашої громади працюють відповідні структури а також утворено різні групи, які створюють максимальну безпеку для мешканців громади – територіальна оборона, добровольчі батальйони, волонтерські спільноти. Саме  це сьогодні обговорили на нараді.

Найактуальнішим завданням на сьогодні є продовження забезпечення оборони та охорони Ямпільської громади, тому кожен дорослий житель нашої громади, який не задіяний на фронті має стати у нагоді тут на місці. Адже вже понад 200 днів ми щодня доводимо – наша сила в нашій єдності.