ТРЕНІНГИ ОПІКУНІВ-ПІКЛУВАЛЬНИКІВ

Дата: 12.09.2022 12:01

Реалії сьогодення вносять корективи у життя багатьох людей, особливо дітей. Діти, які з різних причин  не можуть виховуватися у біологічних сім’ях, потребують особливої підтримки та уваги. Найкраща допомога для таких дітей – влаштування у сім’ї громадян, які виявили бажання  та мають для цього можливості. Для найкращої адаптації дитини в новій родині та забезпечення її потреб, кандидатам в усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі необхідно пройти відповідне навчання.

У Вінницькому обласному центрі соціальних служб 5 та 7 вересня розпочали проведення  8-денних тренінгів для двох груп кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі. Учасники тренінгів мають можливість здобути знання та навички у сферах компетентностей, необхідних для успішного розвитку і виховання дитини в новій сімї. Серед питань, які розглядають майбутні прийомні батьки - забезпечення захисту та безпеки дитини, задоволення її потреб у розвитку, зміцнення стосунків з її родиною, підтримка довготривалих стосунків у житті дитини та взаємодія зі спеціалістами під час виховання дитини в сім’ї.

Приємною новиною є те, що в цих тренінгах приймають участь 3 родини нашої громади, які вирішили у такий важкий час підтримати і дати прихисток дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах або з тих чи інших причин не можуть виховуватися у біологічних родинах.

Побажаємо ж нашим кандидатам успіхів, терпіння і удачі у такій нелегкій, але благородній справі.