НАВЧАННЯ РОЗПОЧАТО

Дата: 05.09.2022 16:28

Форма організації освітнього процесу цьогоріч залежить від безпекової ситуації в кожному населеному пункті. Дякувати нашим військовим, які мужньо ведуть боротьбу з ворогом  у нас на Ямпільщині відносно спокійно.

Тому, навчальний процес у Ямпільській громаді розпочався 1 вересня відповідно до постанови КМУ «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні».  Освітній  процес триватиме з  1 вересня 2022 року до 30 червня 2023 року.

Цьогоріч школи громади навчатимуть 3296 учнів. З них до першого класу пішло 285, а в одинадцятий 198. Зазначимо, що до навчання в Ямпільських школах долучились 94 учня з числа ВПО.

Навчальний процес у закладах освіти в 2022/2023 н. р.  організовано за очною (офлайн-навчання), дистанційною та змішаними формами залежно від побажання батьків та можливостей фонду захисних споруд у закладах. Форма організації освітнього процесу може змінюватися впродовж навчального року за заявами батьків та сприятливої безпекової ситуації.

Також нагадаємо, що продовжують свою роботу 13 дошкільних закладів освіти.

В добрий час!